Bláznivé dobrodružství v únikové místnosti

Jste blázni do jakéhokoliv typu zábavy a neváháte se zapojit do každé aktivity, které srší po dobrodružství? V tom případě jistě podlehnete exit game Pardubice enigmaescape.cz, která vás svým obsahem a náročností zcela dostane.
Vyzkoušejte si i vy ve vašem životě vyřešit záhadu, se kterou není snadné se poprat a přijďte si vybrat jednu z her, kterou nepochybně dopracujete do konce s úspěchem a vítězstvím v kapse.lidé za mřížemi.jpg

Sestavte si váš tým hráčů

Pro tento typ hry je nutné mít k dispozici alespoň jednoho spoluhráče nebo vsadit na největší počet hráčů, kterých může být až pět. Je na vás, jestli chcete mít po svém boku více lidí než pouze jednoho, ale myslete i na to, že level hry je dost náročný na to, abyste ho zvládli pouze sami. Je nutné spojit více hlav dohromady a přemýšlet nad každým detailem, který vám nesmí uniknout.
Hra se ukončí po odhalení dané záhady nebo v případě, že uplyne časový limit, který je 75 minut.

Hororová Samara

Jestli sledujete hororové snímky nebo jste alespoň zaznamenali ten, který se jmenoval Kruh, jistě znáte holku jménem Samara. Abyste se mohli přiblížit tomu, jak to celé bylo, musíte si tento film doma shlédnout a následně se zúčastnit hry, která je jeho volným pokračováním.
Uhodnete včas, proč se opět kazeta začala šířit a překonáte váš strach, který jistě pocítíte? Přijďte se otestovat a sami uvidíte, že jde především o zábavu.muž s trápením.jpg

Staňte se detektivem s Dvojitým agentem

Hra, která má název Dvojitý agent vás překvapí svým zamotaným, ale současně dobře promyšleným příběhem. Musíte přemýšlet rychle, efektivně a samozřejmě zvážit každou možnost, která by vás mohla přivést k cíli. Nemusíte být detektivní typ, ovšem tento typ hry vás ohromí po všech stránkách, protože se nevzdáte do chvíle, než přijdete na to, jak to celé bylo.
Neváhejte tedy navštívit v Pardubicích i místnost, ve které na vás čeká velká porce adrenalinu a úžasných vzpomínek.