Elektřina dostupná kdekoli

V dnešní době bychom jen těžko hledali místo, které není připojené k elektrické energii a nepotřebuje jí pro svůj bezproblémový chod. S nástupem nejrůznějších technologii vzrostla i potřeba tyto technologie napájet a způsobů, jak toho docílit je hned několik. Patří mezi ně i pojízdné zdroje energie, které se hodí pro jakékoli práce mimo vybudovanou síť a se kterými se setkáme i tam, kde bychom je nečekali. Skvělým příkladem takového zdroje jsou elektrocentrály, které poskytují elektrickou energii všude tam, kde není dostupná ze zásuvek nebo rozvodů. Využití najdou při údržbě silnic a dálnic, při kulturních akcích ale jsou i skvělým náhradním zdrojem v případě výpadku pro nemocnice nebo policii. Jejich využití je zkrátka široké a díky své spolehlivosti se těší oblibě již několik desítek let.

800kva
 

Proč právě pronájem?
Koupě vlastního vybavení není vždy nutná a často se mohou objevit zakázky, které vyžadují jen omezenou účast různých strojů a pomůcek. Půjčovna elektrocentrál Praha Vám poskytne zdroj elektrické energie právě v takových případech a umožní Vám ušetřit náklady za koupi nezbytného vybavení. Vlastníte stánek s občerstvením, pracujete venku nebo máte dlouhodobý projekt, který vyžaduje osvětlení? Jsme pro Vás skvělou volbou. Nabídneme Vám levné a účinné řešení, které Vám celý projekt usnadní a ušetří Vám jak náklady, tak i starosti.

70kVA chytra pena
 
Pronajmout si u nás můžete přístroje různé kapacity, velikosti ale i využití a získat tak přesně to, co je pro Váš projekt potřeba. Doba pronájmu je přitom čistě na Vás a můžete jí kdykoli prodloužit v případě, že se projekt nestihne včas nebo získáte další zakázku. Kromě samotných zdrojů, nabízíme i kabely a příslušenství, které je k obsluze elektrocentrály nezbytné a Vy tak získáte kompletní řešení, které Vám doručíme na místo, které si sami zvolíte.