Pruhy a proužky nejen na vodu

V současné době jsou módním hitem „pruhy a proužky“. Jsou hravé a bez jakýchkoliv pochyb patří k tomu, co by v žádném šatníku nemělo chybět. Pruhy totiž sluší naprosto každé postavě. Je jen důležité je vhodně kombinovat a také důležité je vybírat správnou velikost. Zkuste jim dát šanci a sami uvidíte, že vás mnohé dokážou příjemně překvapit.
Proužky už dávno nejsou jen o bílo-modrém tričku, kterým byly hitem jen u vody. Protože se dají nosit téměř na jakémkoliv kusu oblečení a také i doplňcích.
pruhované šaty
Je důležité si vybrat nejen „horizontální“ ale i „vertikální“, či „cik-cak variantu“ a samozřejmě i různě barevné provedení. Škála výběru je široká. Záleží vždy na tom, jak se cítíte a také na to jak moc jste odvážní. Žádné meze se nekladou.
Může to znít neuvěřitelně, ale pruhy dokážou hezky vytvarovat postavu. Dávejte si však pozor na to, aby byl výsledný vzor „lichotivý“ k vaší postavě.

Vertikální proužky
·         „opticky prodlužují“a právě proto by se jim měli vyhýbat vysocí lidé
·         vhodnějším trendem spíše pro lidi plnějších tvarů
·         „opticky zužují“a vzhledem k tomu ženám se silnější postavou se doporučují právě „pouzdrové šaty“, které budou mít proužky uspořádány proti sobě
·         takové šaty mohou být sešity z jednotlivých kusů, nebo mohou mít pruhy jedním směrem a na bocích pruhy, či trojúhelníčky látek, které pak jdou proti sobě
·         podobný efekt můžete vykouzlit například i se sukní
blondýna v tílku
Vodorovné pruhy
·         hodí se spíše pro drobné postavy a také pro ty co „chtějí „ přidat na objemu
·         pruhované tričko nebo svetřík se hodí pro ženy, které mají „malá prsa“

Proužky proti sobě
·         jsou sami výrazné, takže stačí si k nim vzít jednoduchý a jednobarevný kousek
·         kombinovat lze i různé proužky „navzájem“
·         nemusíte se bát hned několika proužkovaných kousků v rámci jedno outfitu
·         „klidně si oblečte i více kousků s různými druhy pruhů, ale měly by být barevně sladěny“

Pokud se vám proužky líbí, ale bojíte se experimentovat, zkuste třeba doplněk v námořnickém stylu. Třeba kabelku nebo sandále.

Pruhy a proužky nejen na vodu
Ohodnoťte příspěvek